načítání

Podklady pro výrobu

Podklady přijímáme e-mailem. Postačí napsat údaje přímo do těla zprávy, o zarovnání a rozdělení do řádků se postaráme při zpracování náhledu. U složitějších zadání můžete jako přílohu zaslat obrázek, scan, náčrt, fotografii... nebo přímo soubory ve křivkách.

Logo

Obvykle si dokážeme poradit téměř s jakýmkoliv podkladem. Stačí tedy přiložit obyčejný obrázek (JPG, PNG apod.), pokud nemáte k dispozici logo v jiné kvalitnější podobě. Čím větší, tím lepší. Ideální je samozřejmě zasílat loga přímo ve křivkách, nicméně víme, že v této podobě nebývají často k dispozici. Zpravidla si tedy vystačíme s tím, co máte po ruce.

soubry AI, SVG, CDR...

Máte-li podklady od třetí osoby ve formátu SVG, AI, CDR apod., můžete nám je přeposlat. Pokud však podklady nebo dílčí prvky a loga připravujete sami v nějakém grafickém programu, důrazně doporučujeme vyexportovat výsledná data do PDF.

PDF

Tiskové PDF je nejlepší forma pro předání podkladů. Je však třeba, aby bylo vše převedeno na křivky, tedy i písmo a jiné objekty. PDF nesmí obsahovat rastry (vložené obrázky ve formě bitmapy), barevné přechody - odstíny šedi a slabé linky (pod 0,5 b). Mezery mezi tisknoucími plochami (linky v inverzi) je vhodné mít alespoň dvojnásobné (min. 1 b). Pozor - ne každý vytvořený soubor s příponou PDF má správné paramerty kvalitního tiskového PDF !!! Exporty z běžných textových editorů tyto parametry nemusí mít, stejně tak jako nevhodné nastavení u grafických programů.

zpracování podkladů pro razítka

Výroba razítek podle otisku

Výroba razítek se snadnou orientací ve velikosti podle množství údajů nebo otisku.

Další možnosti na dotaz

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného strojku, pokud nám zašlete zadání, co má razítko obsahovat. Data za vás i graficky zpracujeme do potřebného vzhledu a zarovnání. Pokud se nechcete zdržovat výběrem, nebo jste vhodný strojek nenašli, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou. O vše se postaráme za vás.