načítání

Printer standard

Základní řada samonamáčecích strojků STANDARD bývá první a nejrozšířenější volbou. Jedná se o uživatelsky pohodlné, kvalitní a současně ekonomické razítko. Nová modernizovaná řada umožňuje i personalizaci na míru vložením ImageCard s individuálním designem pod vrchní XXL průhledný kryt.

Výběr velikostí
výroba razítek standard

Printer special

Samonamáčecí strojky PRINTER jsou k dispozici také v provedení pro speciální formáty. Patří mezi ně podlouhlé, kulaté, čtvercové, obdélníkové, trojúhelníkové i oválné.

Výběr velikostí
výroba razítek special

Expert / Classic

Strojky HEAVY DUTY EXPERT a CLASSIC jsou rovněž samonamáčecí. Jedná se o robustní extrémně spolehlivá zařízení s odolnou mechanikou a kovovými prvky určená pro vysokou zátěž. Své místo nalézají při každodenním použití nejen v podatelnách, na úřadech či lékárnách.

Výběr velikostí
výroba razítek heavy duty

Pocket (kapesní)

Kapesní razítka POCKET STAMP PLUS | STAMP MOUSE | STAMP WRITER | PEN STAMP ALU MAGNET TOUCH. Řada kapesních strojků s integrovaným polštářkem předurčená svými zmenšenými rozměry zejména na cesty.

výroba razítek pocket - kapesních

Časté velikosti

Usnadnění orientace ve velikosti potřebného razítka podle údajů a otisku.

Další možnosti na dotaz

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného strojku, pokud nám zašlete zadání, co má razítko obsahovat. Data za vás i graficky zpracujeme do potřebného vzhledu a zarovnání. Pokud se nechcete zdržovat výběrem, nebo jste vhodný strojek nenašli, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou. O vše se postaráme za vás.