načítání

COLOP Printer 20

Razítko COLOP Printer 20 je malý samonamáčecí strojek v řadě Standard. Plocha pro otisk 38 x 14 mm tedy umožňuje max. 4 řádky (kratšího) textu. Obvykle postačuje pro většinu adres, pokud se nejedná o víceslovné názvy s upřesněním čtvrtí. Výroba razítek je tedy vhodná jako základní razítko pro podnikatele - fyzické osoby - OSVČ, které neuvádějí DIČ, tedy neplátce DPH. Dále pak ke kratším textům pro označování listin nebo jako jmenovky pro lékaře a zdravotnický personál, žáky - školáky - studenty, úředníky - referenty - vedoucí - ředitele, zaměstnance - řidiče - skladníky - operátory aj. Příklady otisků:

vzory otisku razítek COLOP Printer 20

Cena je koncová, za kompletní razítko (včetně štočku s grafickým zpracováním i polštářku s barvou uvnitř strojku). Není třeba dokupovat žádné další komponenty, zahrnuje vše potřebné k používání. Lze ihned razítkovat.

cena = 399,- (Kč)
výroba razítek COLOP Printer 20

Další velikosti razítek COLOP Printer LINE Standard

Další možnosti na dotaz

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného strojku, pokud nám zašlete zadání, co má razítko obsahovat. Data za vás i graficky zpracujeme do potřebného vzhledu a zarovnání. Pokud se nechcete zdržovat výběrem, nebo jste vhodný strojek nenašli, neváhejte nás kontaktovat s poptávkou. O vše se postaráme za vás.