načítání

Zpracování podkladů

Texty zarovnáme a optimálně přizpůsobíme za vás. Přípravu podkladů neúčtujeme. Údaje do razítka pouze zašlete na náš e-mail. Vše zpracujeme a připravíme Vám náhled budoucího otisku k odsouhlasení včetně ceny vhodného strojku. Výroba razítek tak pro vás bude pohodlná a jednoduchá.

Více o podkladech
zaslání podkladů

Výroba razítek podle otisku

Výroba razítek se snadnou orientací ve velikosti podle množství údajů nebo otisku.

Výroba razítek Printer Line Standard

Výroba razítek se samonamáčecím strojkem COLOP PRINTER LINE Standard je základní ekonomicky výhodné řešení pro běžné použití. Razítka jsou k dispozici v šesti velikostech.

Výroba razítek COLOP

Rozsáhlý sortiment samobarvících razítek obsahuje například i strojky podlouhlé, kulaté či kapesní. Rádi vám připravíme řešení na míru. Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.

výroba standarních kancelářských razítek
Standard

Printer ZÁKLADNÍ

Základní řada samobarvících strojků COLOP PRINTER LINE STANDARD od 27 x 10 mm do 76 x 37 mm.

výroba kulatých, podlouhlých a obdélníkových razítek
Special

Printer ROZŠÍŘENÁ

Řada samobarvících strojků PRINTER kulatá s průměrem do 50 mmm, podlouhlá s šířkou do 82 mm či obdélníková do 60 x 40 mm.

výroba razítek pro úřady
Expert a Classic

HEAVY DUTY

Samobarvící razítka robustní řady pro vysokou zátěž s plochou pro otisk až 106 x 55 mm.

Jaké razítko je nejvhodnější... ?

levné razítko

PRINTER LINE Standard
(kvalita za příznivou cenu)

Výroba razítek se samonamáčecími strojky základní řady COLOP PRINTER LINE Standard je kvalitní i ekonomické řešení pro běžnou agendu kanceláře.

#
profesionální razítko

HEAVY DUTY
(profesionální pro vysokou zátěž)

Výroba razítek se samonamáčecími strojky řady COLOP HEAVY DUTY Expert a Classic Line je profesionální řešení pro instituce a úřady, vhodné zejména do podatelen a provozů s vysokou zátěží.

#
výroba razítek - způsoby předání hotového razítka

Nachystání razítka

Bez příplatků nachystáme hotové razítko do výdejny, která vám bude nejlépe vyhovovat, nebo vám vyrobená razíta doručíme zdarma až do firmy, úřadu, instituce... prostě až k vám.

Více o předání

Výroba razítek Tábor

Čekanice, Čelkovice, Hlinice, Horky, Klokoty, Měšice, Náchod, Smyslov, Stoklasná Lhota, Větrovy, Všechov, Zahrádka, Záluží, Zárybničná Lhota ...

Výroba pro Tábor a okolí - bez ohledu na adresu sídla či provozovny je výroba razítek Tábor k dispozici nejen pro místní rezidenty, ale také pro okolí Tábora. Pro osobní vyzvednutí lze využít síť výdejních míst nebo na přání zajistíme zdarma doručení až k vám, a to i mimo město. Pokud tedy sídlíte mimo centrum Tábora nebo dále od výdejny, pořízení razítek bez příplatků za doručení lze objednat e-mailem bez nutnosti vlastní cesty.

Výroba razítek Tábor a okolí

Mladá Vožice, Chýnov, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ústí, Bechyně ...

Pro výrobu razítek používáme kvalitní strojky značky COLOP. Pro přímé doručení na adresu Tábor i okolí využíváme zejména profesionální a ověřené kurýrní služby.


Tábor

Podrobnosti o Táboře, místních částech, aktuální informace i historii včetně tipů na výlety a zajímavosti v místě a okolí vám poskytnou oficiální stránky města a další weby.
Tábor na Wikipedii: cs.wikipedia.org/wiki/Tábor, dále pak Tábor - stránky města: taborcz.eu, detailní, turistická i letecká mapa - Tábor a okolí na mapách: mapy.cz nebo aktuality a novinky, které lze vyhledat zadáním "Tábor aktuálně" zde.


Náležitosti razítka OSVČ - co má obsahovat firemní razítko

Komplexní a současně jednoduchá odpověď na otázky typu co patří na razítko, co má být na razítku osvč, jaké má razítko osvč náležitosti, co má obsahovat firemní razítko, jaké údaje na razítko firmy apod. je následující: údaje na razítku by měly souhlasit se živnostenským listem, resp. zápisem v rejstříku. Vyžadované náležitosti jako povinné jsou uváděny jméno a příjmení podnikatele u fyzických osob (razítko OSVČ) nebo název firmy, společnosti s uvedením právní formy (firemní razítko společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti), adresa sídla podnikatele nebo společnosti, IČO (IČ) a pro plátce DPH také DIČ. Volitelně, tedy dobrovolně jako nepovinné údaje je možno uvést kontakty - telefon, e-mail, web a také upřesnění činnosti, případně logo.


Co je razítko?

Razítko bývá definováno jako značkovací zařízení vytvářející otisk. Významem je slovo razítko často chápáno nejen jako komplet, tedy strojek či rukojeť se štočkem, ale i jako samotný vytvořený otisk. Obvykle je používáno coby kancelářská pomůcka pro usnadnění doplňování opakujících se textů nebo jiné grafiky, případně je používáno k označování pravosti a autenticity či vyznačení provední úkonu, v čemž navazuje na historické používání pečetí.


Historie razítek

Různé prameny udávají používání razítek již v dávné minulosti. Ve své podstatě se však nejednalo o razítka tak, jak je známe dnes, ale spíše o technologii otiskování různých vzorů za pomoci dostupných dobových materiálů, mimo jiné i kůže. Postupně se s rozvojem začaly používat kovová provedení jako pečetidla. Velkým milníkem v historii a výrobě razítek bylo vynalezení vulkanizace kaučuku. Razítka z gumy začala postupně vytlačovat své předchůdce. S časem se pak měnila i technologie zpracování. S rozmachem výpočetní techniky se rozšířily možnosti přípravy podkladů pro výrobu razítek fotocestou, přes polymery nebo laserováním gumy.